Linea Drift Mobil Oyunu İçin 7 Yıl Sonra Gelen Güncelleme

screen 0

Bu işe ilk başladığımda yapmış olduğum Fiat Linea Marka Oyunu için yıllar sonra bir güncelleme yayınladım. Güncelleme yapmamın sebebi ise, Google artık eski oyunları ekran ve SDK uyumsuzluğundan ötürü kullanıcıyı uyarmaya başlamıştı. Buda benim ve projelerimin hedeflediğim bir çizginin dışına çekiyordu. Ayrıca Unity‘ninde burada geçmiş sürüm ve Asset uyumluluğunu 7 yıldır koruyabildiğini görmüş oldum ve ne kadar doğru bir oyun motoru seçtiğime bir kez daha sevindim.

15138531 1781921162048226 2542698570608789377 o

21 Kasım 2016 Tarihinde Google Play trendlere giren Linea Drift oyunumun ile ilgili ekran görüntüsü.

Fiat Linea Drift Oyunu için yenileme ve güncelleme yaparken orijinalliğini bozmamaya özen gösterdim, çünkü bu oyunum ilk çıktığında 1 ay gibi bir kısa zaman diliminde Google Play trend listesinde 2. sıraya yerleşmeyi organik hit ile başardı.

Oyun gayet basit ve işlevsiz olmasına rağmen, oyunu oynayanlar beğenmişti. Açıkçası bende bu durumdan etkilenmiş ve şaşırmıştım. Çünkü bu yayınladığım ikinci oyunumdu ve ilk yayınladığım oyun en çok emek verdiğim ve 7-8 yıldır hiç indirilmeyen bir oyunumdu.

Bir anda Linea Drift oyunum indirmeleri yüzbinlerin üzerine çıktı ve bu an beni, bu günlere getiren en büyük motivasyon kaynağım oldu.

Şimdi yıl 2022 ve bu oyunuma altyapı ve SDK güncellemesi vermek, benim için farklı bir duygu olduğundan bunu sizlerle paylaşmak beni mutlu etti.

Her ne kadar 7 yıl sonra oyunun adını az biraz günümüz şartları için değiştirmek zorunda kalsam da, o eski ve amatör ikon ve mağaza görsellerine dokunmadım.

Oyunun ilgili Google Play sayfası için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

GooglePlay oyun indir