EĞİTİM
Hızlandırılmış 3ds Max kursumuz öğrenci alım aktiftir. Şu dönemlerde Freelance serbest çalışacağınız bir mesleğinizin olması size her zaman kazandıracaktır. İster yüz yüze, ister uzaktan olacak şekilde alımlarımız devam etmektedir.
En kısa zamanda sizi en iyisi yapmak için çalışmakla birlikte, 12 yıllık deneyimimi sizlerle paylaşmaktan çok mutlu olacağım.
- Soner Çakır
Seçenek: Uzaktan Eğitim

Aşağıda verilen fiyatlar uzaktan eğitim dahil fiyatlarıdır. Eğitim süresi / gün / saat gibi detaylar dolaylıdır. Sizin iş akışınıza yada müsaitlik durumunuza göre tekrar düzenlenir. Her eğitim günü sonunda size o gün öğrendikleriniz ile ilgili ödev yada pratik görevi verilecektir. Temel bilgisayar ve çizim tasarım kabiliyetiniz yada deneyiminiz olması gerekli görülmektedir.

Seçenek: Yüz Yüze Eğitim (Okuyunuz)

Aşağıda verilen tablodaki fiyatlar uzaktan eğitim için olup, yüz yüze eğitim bedeli fiyatların +2000 TL ilave edilmesi ile yapılmaktadır. Yüz yüze eğitim modelimizde evinize, ofisinize yada iş yerinize şahsen gelip, sizin bilgisayarınız yada her seferinde bizim getireceğimiz bilgisayar ile eğitim verilmektedir. Eğitim süresi / gün / saat gibi detaylar dolaylıdır. Sizin iş akışınıza yada müsaitlik durumunuza göre tekrar düzenlenir. Her eğitim günü sonunda size o gün öğrendikleriniz ile ilgili ödev yada pratik görevi verilecektir. Temel bilgisayar ve çizim tasarım kabiliyetiniz yada deneyiminiz olması gerekli görülmektedir.

Örnek Çalışmalarımız