Ambulans Simülasyon Oyunum Steamda Yayınlandı. (Basın İçeriği Dahil Konu)

store capsule header

Uzun zamandır üzerinde çalıştığım oyun olan Ambulance Emergency Simulation oyunum, Steam’de nihayet yayına girdi.

3D Modellerin %100’ünü, kodlamanın %90’ını, seslendirmenin %100 ve Arayüz(Uİ)’nin %100’ünü kendim yaptığım büyük emek verdiğim oyunum Steam’de yayına an itibari ile yayına girdi.

 

Oyunun içeriği:

Bir birinden farklı Ambulans araçları ve eğlenebileceğin Arcade heyecanında bir oyun sunuyoruz. Şehir içerisinde hedeflenen vaka bilgilerini takip et, hastayı al ve hastaneye götür. Bunu yaparken de en iyi şekilde Şoförlük yapmaya çalış, çünkü merkez sana güveniyor. Gerçek bir sağlıkçının görevlerini yerine getir, bir ambulans şoförünün ne anlama geldiğini hissedin!

150’den fazla görev güzergahı ve her görevde farklı vaka senaryoları ile sıkılmadan oynayacağınız bir Ambulans simülasyonu.
Sadece ambulans şoförü işleri yapmaktan sıkılırsanız, Ambulans’ınız ile yapabileceğiniz bir çok içeriklerden Park etme ve Stunt parkurları modlarını kesinlikle denemelisiniz. Bir birinden eğlenceli ve renkli yol güzergahlarından oluşan parkurları tamamlayıp, kariyerinizi büyütün.
Görevlerde kimi zaman şehir merkezindeki vakalara yetişecek, mahalle aralarına girip vatandaşların sorunlarını giderecek kimi zaman ise dağlarda ve arazilerde hedefinize ulaşmaya çalışacaksınız. Her görev başlangıcında farklı senaryo ile karşılaşacak ve sıkılmayacaksınız. Her araziye özel hazırlanmış Ambulans araçlarından, doğru olanı seçip görevinize başlayın. Bu şehir sana güveniyor!
Görevlerden yorulup biraz gezmek istiyorum derseniz, Şehirde Serbest Gez seçeneği tam size göre. Oyundaki şehir modelini öylesine detaylı ve eğlenceli tasarladık ki. Her köşede her yolda mutlaka eğleneceğiniz rampalar gizli tüneller ve binaların üstünden uçacağınız sürprizler ile donattık çünkü sizi eğlendirmeye söz verdik. Aynı zamanda oyundaki Gece Gündüz döngüsü ile kendinizi şehirde hissedeceksiniz.
Aynı zamanda yaptığınız olaylara karşılık veren seslendirmeler ise özenle hazırlandı
Ek olarak, Ambulans park etme modunda da , 10 farklı Ambulans park etme haritası sizi bekliyor.

Özellikler:
Büyük ve Özgün şehir yapısı ve tasarımı.
Farklı ve renkli stunt parkurları.
Ambulans park etme modu.
Arcade ve Simülasyon karşımı araç fizikleri.
Hızlı oynanış.
Özgün içerik.

 

Basın görselleri: “Arşiv olarak İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN”

Teknik bilgiler:

Kullanılan Oyun Motoru: Unity 2020 LTS

3D Modelleme Yazılımı: 3dsmax 2022

Ses Kayıt ve Mix: Mixcraft

Proje Tamamlanan Süre: 60 gün

Referans İçerikler: Yok, şehir ve fikir tamamen özgün.

Script ve kodlama %70 Soner Çakır – %20 Osman Yılmaz türk – %10 Asset

genelaraba.mp4 snapshot 01.38.2212