YENİ NESİL İNTERAKTİF MİMARİ SUNUM DENEYİMİ

3D Tasarım ve İnteraktif Sunum teknolojileri ile farkınızı gösterin. Mobil Oyun ve Uygulama yelpazemiz ile de, yeni nesil mobil deneyimi en üst seviyede deneyimleyin
lyclogo512
Soner Çakır
Designer & Developer

Sizin için En İyi Sunum 3D Tasarım İnteraktif Uygulamalar

MİMARİ PROJE 3D TASARIM

Mimari iç yada dış mekan projeniz mi var? 2009 yılından bu yana elde ettiğimiz Mimari Proje 3D Tasarım, Animasyon ve Render hizmetlerimiz tam size göre.

MOBİL İNTERAKTİF UYGULAMA

Projenizin sunumunu mobil cihazlarda interaktif olarak sunmak mı istiyorsunuz?
Bu bağlantıya tıklayarak neler yapabildiğimize göz atabilir. Yeni nesil sunum teknolojisine sizde dahil olabilirsiniz.

MOBİL VE PC OYUN GELİŞTİRME

Yenilikçi ve günümüz oyun standartlarına uygun değerli bir fikriniz varsa, 2016 yılından bu güne gelişen oyun yazılım ve yayıncılık hizmetlerimizden faydalanabilir, hayalinizdeki oyunu projelendirerek yayınlayabiliriz.

METAVERSE ve VR

Ürününüz , Projeniz yada Mağazanızın sanal evrende interaktif bir ortamda yer almasını istiyorsanız, yeni nesil teknolojilerimizle bunu sizlere en iyi şekilde sunuyor ve kişiselleştirilebilir alt yapı ile yayınlıyoruz.

10 YILI AŞKIN SÜREDİR, DÜNYANIN MİMARİSİNİ TASARLAMAYA DEVAM EDİYORUZ
TASARIM 100%
DENEYİM 100%
3D TEKNOLOJİ 100%
MİMARİ 100%
İNTERAKTİF 100%
MEMNUNİYET 100%
OYUN GELİŞTİRME

OYUN PROJELERİMİZ

Aynı zamanda yıllardır süre gelen deneyim ve tecrübemizle Apple Store ,Google Play ve Steam mağazasın da tarafımızca geliştirilmiş olan 30'a yakın oyun bulunmakta. Oyun ve bu bağlamdaki Teknoloji sektöründeki gelişmeleri takip ediyor ve en iyi deneyimi sizinle sunmaya çalışıyoruz. Çünkü biz bir teknoloji aşığıyız.

%100 ORANINDA KENDİ EMEİĞİMİZ

2014 Yılından beri geliştirdiğimiz bir birinden benzersiz ve özgün oyunları sizlerle sunuyoruz. Eşsiz içerikleri, her oyunun kendine özgü özel tasarımı ile Türkiye ve Dünya oyun sektöründe farkımızı göstermeyi başarıyor ve bu gururu sizler ile paylaşıyoruz.

BLOG
indir

Epic Games’ten Toplam 375 TL’lik Oyun Hediyesi

Epic Games’in bu hafta oyunculara verdiği hediye, City of Brassve Total War: WARHAMMER. Oyunların Epic Games’teki toplam değeri 375 TL.  Hediyeyi 7 Nisan 2022 Türkiye saati ile 18:00’e kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, tamamen sizin olacak. Mağaza sayfalarnı

Read More »